Yhteystiedot

F9 Myynti palvelee

Maanantaista perjantaihin klo 8 - 17
Puhelimitse numerossa 03 4109 2801
Sähköpostitse osoitteessa: f9@f9.fi
Y-tunnus: 2347622-0

Asiakashakemukset

Mikäli olette IT- tai kulutuselektroniikka-alan jälleenmyyjä ja kiinnostunut yhteistyöstä kanssamme, olkaa hyvä ja täyttäkää asiakashakemus. Otamme tämän jälkeen yhteyttä henkilökohtaisesti viimeistään seuraavana arkipäivänä.

Rekrytointi

Työpaikkatiedustelut voitte lähettää osoitteeseen: Hakemukset@f9.fi

Tampere
Helsinki
Tallinna
Riika
Vilna

Tampere, Pääkonttori



F9 Distribution Oy
Hatanpään valtatie 48
33900 Tampere

Logistiikkakeskus

F9 Distribution Oy / Logistiikkakeskus
Lokomonkatu 22
33900 Tampere

Helsinki



F9 Distribution Oy
Konalantie 47 B, 3krs
00390 Helsinki

Tallinna



F9 Distribution Estonia OÜ
Liimi street 1,
Tallinn, Estonia 10621
Phone: +372 6619909
Email: Estonia@f9baltic.com

Riika



F9 Distribution Latvia SIA
Maskavas street 240-3,
Riga, Latvia, LV-1063
Phone: +371 66103399
Email: Latvia@f9baltic.com

Vilna



F9 Distribution Baltic UAB
Naugarduko g. 100 (V aukštas)
Vilnius LT 03160
Phone: +370 69877754
Email: Lithuania@f9baltic.com


Johtoryhmä

Mika Junnila

CEO
mika.junnila@f9.fi
LinkedIn

Mika Eronen

Deputy Managing Director
mika.eronen@f9.fi
LinkedIn

Maarit Uurinmäki

Chief Financial Officer
maarit.uurinmaki@f9.fi
LinkedIn

Mika Heikell

Director
mika.heikell@f9.fi
LinkedIn

Ville Kuitunen

IT Director
ville.kuitunen@f9.fi
LinkedIn

Markku Nieminen

Sales Director
markku.nieminen@f9.fi

Mikko Salminen

Director
mikko.salminen@f9.fi
LinkedIn

Juha Tamminen

Director
juha.tamminen@f9.fi
LinkedIn

Esko Heinonen

Director, Logistics
esko.heinonen@f9.fi
LinkedIn